Strona Główna > Trip Types > 1 dniowa > GŁĘBOCZYCA – Gmina Dobre: PARK ZABAW I EDUKACJI DLA DZIECI ARGO CITY

GŁĘBOCZYCA – Gmina Dobre: PARK ZABAW I EDUKACJI DLA DZIECI ARGO CITY - 1 Dzień

Przykładowe programy do wyboru jeden

Z ZACZAROWANEGO LASU

Za wysokim płotem z gałęzi, pilnowany przez leśne istoty, znajduje się Zaczarowany Las. Wejść do niego można tylko przechodząc przez Czarodziejską Szafę, wypowiadając magiczne zaklęcie. Podczas naszej wycieczki odważymy się przekroczyć granicę lasu, a naszym oczom ukażą się scenografie ze znanych bajek: „Jaś i Małgosia”, „Czerwony Kapturek”, „Siedmiu krasnoludków i Królewna Śnieżka” oraz „Kraina Lodu”. Razem z dziećmi przypomnimy sobie te bajki, a także czeka na nas kilka zadań do wykonania w Czarodziejskim Lesie..

BYĆ JAK INDIANA JONES – POSZUKIWACZE SKARBU ARGO CITY

Indiana Jones wraz ze swoją drużyną mają za zadanie zdobyć skarb ukryty w ARGO CITY. Podczas wyprawy dzieci wcielają się w drużynę Argonautów i muszą wykonać szereg trudnych zadań by zdobyć informacje potrzebne do odnalezienia skarbu. Czekają tu na nich następujące zadania: leśny labirynt, strzelanie z łuku do celu, kopalnia złota, niebezpieczne skrzynki, leśne zawody, połów ryb, grupowe narty oraz kilka tajnych zadań, o których dzieci dowiedzą się podczas zabawy. Po wykonaniu wszystkich zadań z pomocą mapy i zdobytych narzędzi podczas zadań, dzieciom odsłoni się miejsce ukrycia skarbu.

CO BIEGA I HASA PO POLACH I LASACH

Zapraszamy na spacer po naszym lesie i łąkach. Podczas spaceru poznamy zwierzęta mieszkające w Polsce min. żubr, niedźwiedź, wilk, lis, borsuk, sarna, łoś, jeleń (makiety zwierząt w skali 1:1 ulokowane na terenie naszego gospodarstwa). Dowiemy się różnych ciekawych informacji na temat zwierząt, poznamy budowę lasu, warstwy lasu i ich funkcje. W trakcie spaceru odwiedzimy starą osadę Argosów, spotkamy Pana Twardowskiego i zajrzymy do jego Czarodziejskiego Zwierciadła.
Ponadto przy realizacji wybranego programu na dzieci czekają następujące atrakcje: przejażdżka wozem po okolicy, dojenie sztucznej krowy, kopalnia złota, leśny labirynt, układnie dużych puzzli, zjeżdżalnia linowa – tyrolka, połów drewnianych rybek, osada Argosów, przeciąganie liny oraz wiele innych zabaw ruchowych na świeżym powietrzu.

w cenie:

  • wybrany program Agro – city, przejazd autokarem, opłaty parkingowe, ubezpieczenie NNW, podatek VAT

uwagi:

  • można zamówić dodatkowo posiłek

  • należy mieć ze sobą dowód osobisty lub paszport
  • przedstawiony program jest propozycją wycieczki, ramowym programem, który można zmienić i dostosować do życzeń grupy
  • cena może ulec zmianie ze względu na wybór terminu wyjazdu, ilość osób i rodzaj zamawianych świadczeń

Cena proponowana PLN  90/ za osobę
90
Suma: 90 PLN

Informacje dodatkowe:

  • 45 uczniów plus 4 opiekunów
  • Głęboczyca – Gmina Dobre