JC Podróże

Podróże są jak ożywcza kąpiel dla umysłu, jak rysunek Medei, który sprawia, że znów jesteś młody

H.Ch.Andresen

Żyj – podróżując

Życzę Państwu Podróży, nie tylko tej w autokarze czy samolocie, ale podróży dalekiej w głąb siebie, która zmienia, dodaje sił budzi nadzieję na lepsze życie. Wszak podróżować to żyć! A żyć trzeba jak najpiękniej się da! W tym świecie tak szalonym zupełnie zapominamy o sobie.

Z dala od pracy i problemów, w trakcie naszej beztroskiej podróży zawsze znajdzie się czas na odpoczynek, na “naładowanie akumulatorów”, spokojną refleksję, a nawet na chwilę zapomnienia! Bo właśnie to, tak jak powietrze, niezbędne jest nam do normalnego zdrowego życia!

Jeśli mają Państwo taką potrzebę wypoczynku, zabawy, odreagowania stresującej rzeczywistości, to zapraszam na nasze wycieczki. Przygotowywane zawsze z największą troską i starannością, abyście mogli cieszyć się każdą chwilą, podziwiać zabytki, chłonąć przyrodę, oglądać cuda natury, poznawać nieznane, przeżywać przygody i delektować się wszystkimi smakami świata.

Pracuję w turystyce od 1996 roku. Doświadczenie zawodowe zdobyłam dzięki częstym wyjazdom z grupami, jako pilot wycieczek krajowych i zagranicznych. Nauczyłam się w praktyce, jak organizować wycieczki, a także poznałam to, co najważniejsze: oczekiwania i potrzeby każdego turysty.

Współpracują ze mną najlepsi licencjonowani piloci i przewodnicy w kraju i zagranicą. Na każdej wycieczce zostawiamy “cząstkę siebie”, gdyż traktujemy nasze grupy jak rodzinę, jak najbliższych przyjaciół, którym staramy się zapewnić najlepsze świadczenia, najciekawszy program i niezapomniane przeżycia.

Naszą wizytówką są zadowoleni Klienci. Zapytaj o opinię i wyjedż z nami – najlepszymi organizatorami podróży.

Zapraszam!

                                                                                                                                                                               Jolanta Cwalina